info@silenafoods.com
+38 095 528 2886
НЕАПОЛІТАНСЬКА КАВА PASSALACQUA
Кава Passalacqua
Ми пропонує вам зануритись у світ Passalacqua культури. Це світ кави з яскравим, насиченим смаком та максимально  насиченою щільною структурою напою.
Чому серед  різноманіття  кави  слід обрати саме Passalacqua?
1. Passalacqua використовує тільки природно висушені на плантаціях під сонцем плоди кави.
2. Passalacqua використовує тільки  зібрані руками, тобто немеханічним способом , кавові зерна.
3.  Завдяки трьом стадіям обробки Passalacqua зерна досягла темного, досконалого обсмаження.
4. Passalacqua використовує лише найкращі плоди арабіки та робусти ( далі докладніше....)
5. Passalacqua ретельно знімае плівку оболонки  зерна , завдяки чому не "збіднюваеться" смак кави ( далі докладніше.....)
Арабіка проти Робусти
Passalacqua завжди вибирає найкращу арабіку та найкращу робусту на міжнародному ринку, щоб створити чудові, збалансовані неаполітанські суміші
Серед понад п'ятдесяти існуючих сортів кави є два культивованих - Арабіка та Робуста. Однак те, що зазвичай говорять про ці два типи кави, переважно є наслідком непорозуміння, яке кавові експерти зобов’язані пояснити. Ось чому ми вирішили відкрити вам скільки насправдї відмінностей між кавою арабіка та кавою робуста.
Чи знали ви, що арабіка не завжди найкраща?
Поширеним поглядом є те, що кава арабіка завжди краща за каву робуста, але це міф, який підтримують ті, хто насправді не знається на каві. Вірніше, це справедливо лише в тому випадку, якщо ми говоримо про справді вишукану каву арабіка! Коротше кажучи, щоб не потрапити до пастки тих хто стверджуе що для того щоб кава була гарна достатньо  бути  100% арабікою, просто знайте, що є кава робуста, набагато цінніша та якісніша за якусь арабіку.  Насправді відрізняє каву арабіка від кави робуста - це смак, аромат та щілльність напою  у чашці. Ці два сорти мають свої  відмінності, завдяки яким ідеально підходять для створення збалансованих сумішей.
Арабіка та Робуста: ви справді знаєте, в чому різниця?
Різниця між двома сортами кави вже помітна на плантаціях: арабіка росте на більшій висоті, більш чутлива до температур і шкідників, тоді як робуста набагато стійкіша, вона росте на малих висотах з температурами, які іноді перевищують i +30є.
Після збору, сушіння та обсмажування різницею є справді аромат, смак та щільність у чашці. Кава арабіка має більш ніжний і солодкий смак, легша (вона містить менше кофеїну) і більш ароматна. Натомість кава робуста має більш інтенсивний смак, міцніша (містить більше кофеїну), менш ароматна, але має більшу щільність  і це дозволяє створювати більш кремовий та пінистий еспресо.
Найкраще з арабіки та робусти у сумішах Passalacqua
Passalacqua купує лише найкращу арабіку та робусту на найкращих плантаціях у світі,  тому вони створюють суміші найвищої якості, здатні розкрити найкращі характеристики двох сортів.
Кава Passalacqua
Passalacqua знімає плівку з оболонки зерна

БІЛЬШЕ АРОМАТУ, БІЛЬШЕ СМАКУ, БІЛЬШЕ КАВИ: ЗЕРНО ЗА ЗЕРНОМ МИ РЕТЕЛЬНО ЗНІМАЕМО ПЛІВКУ, ЩОБ ОТРИМАТИ ЧИСТУ КАВУ, ЯКУ МИ ЛЮБИМО.
Чи знали ви, що кожне кавове зерно загорнуте в захисну плівку? Роль збереження дуже важлива, коли кавові боби ще зелені і їх потрібно транспортувати в далеку подорож.

Наявність плівки допомагає каві залишатися цілою та свіжою під час транспортуваня, але її присмаження та подрібнення не покращує смак та аромат кави.

Ось чому кава Passalacqua завжди купує та транспортуе на завод боби в плівці, і від’єднує її від боба лише під час смаження. Мембрана, яка його оточує, усувається, залишаючи найчистіші та найароматніші зерна.

Усунення плівки - це один із варіантів, про який ви, мабуть, не знали, але саме це дозволяе вам оцінити і полюбити аромат та інтенсивний смак кави найвищої якості.
Кава Passalacqua
БІЛЬШЕ СМАКУ
Наявність плівки в меленій каві лише збільшує вагу кави, не покращуючи її смаку, навпаки, може розбавити та збіднити її. Кава без плівки має більш інтенсивний смак.
БІЛЬШЕ АРОМАТУ
Кавова плівка не має запаху і не може збагатити каву з точки зору аромату. Кава без плівки чистіша, тому більш ароматна.
БІЛЬШЕ КАВИ
Кава без плівки  - це кава найвищої якості: Насправді кожна упаковка Passalacqua  містить 100% кави без плівки та речовин, які розбавляють або модифікують її смак та аромат
Кава Passalacqua
SIlENA FOODS імпортує  тільки  найякіснішу  продукцію: найкращу каву, бакалійні товари та олію, Гімалайську рожеву сіль, тростинний  коричневий цукор та побутову хімію.

Політекс 88000 Україна м.Ужгород вул. Перемоги 170
Час роботи з 9.00 до 19.00