info@silenafoods.com
+38 095 528 2886
    Головна → Кава та какао

Кава з Італії


Справжня кава
Смачна кава
Кава  Passalacqua

Найкраща кава
Неаполітанська кава
Зернова кава
Мелена кава
Неспрессо кава

   Добре знаючись на каві, ми пропонуємо нашим покупцям лише культові бренди італійської кави,  розповсюджуючи одну із найвідоміших кавових культур Европи. Наша кава з неперевершеним смаком та винятковим ароматом. Культові італійські та інші європейські бренди, які ми продаємо в Україні, мають велику смакову палітру та широкий асортимент як для використання в ресторанах, барах чи офісах, так і для продажу в магазинах. А в рейтингах домашньої кави наші бренди є також найпопулярніші в світі.
  Наша кава тільки від відомих брендів та з найкращих світових плантацій. Всім давно добре відомо що, тільки якісна кава підвищує рівень дофаміну та змушує нас відчувати себе бадьортими, покращує настрій, підвищує розумову та фізичну активність. Кавова культура, це не просто споживання кави, а розуміння його смаку та якості. Ми переконані, що у кожної кави є свій характер. Тобто, у смачної кави він повинен бути складним і це завжди робить її оригінальною та неповторною.
SIlENA FOODS імпортує  тільки  найякіснішу  продукцію: найкращу каву, бакалійні товари та олію, Гімалайську рожеву сіль, тростинний  коричневий цукор та побутову хімію.

Політекс 88000 Україна м.Ужгород вул. Перемоги 170
Час роботи з 9.00 до 19.00