info@silenafoods.com
Back
Next

НАША КОМПАНІЯ
Ми працюємо для Вас і дбаємо про свою репутацію. Наші продукти натуральні, якісні, без пальмової олії та шкідливих добавок, не шкодять здоров’ю і є безпечними. Ми імпортуємо та виробляємо виключно природні, органічні та натуральні продукти високої якості під власними брендами Silena foods та Pan Golden.
Асортимент нашої продукції:
  Натуральний коричневий тростинний цукор та пудра
•  Італійська кава PASSALACQUA та CORSINI
•  Макаронні вироби з твердої пшениці
•  Згущене натуральне молоко без пальмової олії ТМ Silena Foods
•  Крем-сир без пальмової олії та барвників TOSCANA, м’які та тверді сири
•  Високоолеїнова кулінарна та фритюрна олія
•  Бакалійні вироби

# 1
Passalacqua викоритовуе зерно лише з найкращих плантацій :  з 50 країн на 3 континентах.
ЧОМУ КАВА PASSALACQUA?
ЧОМУ ТРОСТИННИЙ КОРИЧНЕВИЙ ЦУКОР?
# 1
У порівнянні з буряковим тростинний цукор значно корисніший  для здоров'я, тому що він на 100 % природний та натуральний.

Кава та какао


   Добре знаючись на каві, ми пропонуємо нашим покупцям лише культові бренди італійської кави,  розповсюджуючи одну із найвідоміших кавових культур Европи. Наша кава з неперевершеним смаком та винятковим ароматом. Культові італійські та інші європейські бренди, які ми продаємо в Україні, мають велику смакову палітру та широкий асортимент як для використання в ресторанах, барах чи офісах, так і для продажу в магазинах. А в рейтингах домашньої кави наші бренди є також найпопулярніші в світі.
  Наша кава тільки від відомих брендів та з найкращих світових плантацій. Всім давно добре відомо що, тільки якісна кава підвищує рівень дофаміну та змушує нас відчувати себе бадьортими, покращує настрій, підвищує розумову та фізичну активність. Кавова культура, це не просто споживання кави, а розуміння його смаку та якості. Ми переконані, що у кожної кави є свій характер. Тобто, у смачної кави він повинен бути складним і це завжди робить її оригінальною та неповторною.

Побутова хімія


   Побутова хімія це широкий асортимент чистячих засобів, та засобів особистої гігієни, які потрібні абсолютно кожному. Засоби побутової хімії використовуються усюди без винятків. Дома, під час прання, всі ми  використовуємо порошок для прання, відбілювачі, кондиціонери для білизни. Важко уявити особисту гігієну без використання мила, шампуня, зубної пасти та щітки, дезодорантів. Ми пропонуємо широкий асортимент товарів від відомих брендів.


Горіхи


   Великий асортимент горіхів та горіхових сумішей завжди в нашому асортименті для наших партнерів. Фундук, Макадамія, Пекан, Грецький горіх, Бразильський горіх ми купуємо  в перевірених постачальників із Латинської Америки та Азії, тому наша продукція має привабливі ціни та добру якість.

Рожева сіль


   Відкривайте для себе разом з нами світ досконалості в гастрономії. Вдалий вибір оригінальних продуктів зробить ваші страви неперевершеними. Гімалайська сіль - саме той продукт який стане незамінним до вашого щоденного раціону. Варто пам’ятати, що у звичайній білій солі 97 - 98% хлориду натрію, від якого шкоди здоров'ю куди більше ніж користі. Його надлишок в організмі призводить до дуже серйозних проблем. Абсолютна протилежність цьому Гімалайська сіль, яка містить 84 мікроелементи, включаючи залізо (завдяки якому вона має рожевий колір), кальцій, калій і магній. Всі ці мікроелементи на 100% засвоюються організмом. Цікаво, що Гімалайська сіль найчистіша в світі, бо видобувається вручну і не піддається хімічній та термічній обробці.


Гаряча пропозиція


   Ми пропонуємо  актуальні товари , які можуть зацікавити наших партнерів для експорту та імпорту. Розширюючи географію та асортимент ми завжди дбаємо про привабливі ціни та зручну логістику для компаній, які співпрацюють з нами.
Сайт на редактировании
SIlENA FOODS ТМ  - це   якісна  натуральна   продукція  без пальмової олії та барвників

Політекс 88000 Україна м.Ужгород вул. Перемоги 170